SEBASTIAN 148

Základní parametry
Dispozice: 6+1
Zastavěná plocha: 114,9 m²
Celková užitková plocha: 147,8 m²
Stupeň dokončení: K dokončení
Cena:2 590 000 včetně 15% DPH

* cena je orientační a platná k 30.4.2021

Popis domu

Typový dvoupodlažní dům SEBASTIAN 148 je dřevostavbou jednoduchého tvaru se sedlovou střechou. Je největší variantou řady SEBASTIAN s užitnou plochou 148 m2 a dispozicí 6+1. I on nabízí dostatečné množství obytných místností bez větších nároků na 114,9 m2 zastavěné plochy. Velký centrální obytný prostor s kuchyňským koutem a jídelnou v přízemí, ze kterého je možný výstup na venkovní terasu. Pokoj pro hosty v přízemí má také výstup do zahrady. V patře se nachází klidová zóna, kde jsou umístěny jednotlivé tři pokoje a ložnice, kterým je k dispozici koupelna s WC. Výhodou je garáž s úložným prostorem např. pro kola.
Menšími variantami jsou domy SEBASTIAN 107 a 127.

Nízkoenergetický rodinný dům je postaven ze stavebního systému PURLIVE a stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá, to znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku. Exteriér domu lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem.

Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

V ceně není zahrnuto: základová deska, přípojky inženýrských sítí, komín ani jiný alternativní způsob vytápění, terasa, pergola, terénní úpravy a vnitřní vybavení (nábytek, kuchyň). Cena základové desky se odvíjí od parametrů konkrétního stavebního pozemku.

Rozsah dodávky dle stupně dokončení
Stáhnout
Jsme prověřený člen Asociace dodavatelů montovaných domů
ADMD

Čím se liší jednotlivé stupně dokončení?

Jaký je rozdíl mezi Hrubou stavbou, Stavbou k dokončení a co dostanete pokud si u nás objednáte Stavbu na klíč?Více informací

Proč mít dřevostavbu PURLIVE?

Ico Rychlost@2xRychlá stavba na klíč, bydlíte za 4 měsíce

vetsi prostor icon02Větší užitná plocha o 10%

Ico Izolace@2xVynikající tepelné a akustické izolační vlastnosti

Ico Naklady@2xNízké náklady na bydlení a energie

Ico Vyroba@2xVlastní výroba a certifikovaný způsob výstavby

Ico Pristup@2xIndividuální přístup ke každému zákazníkovi