SEBASTIAN 127

Základní parametry
Dispozice: 6+1
Zastavěná plocha: 91,5 m²
Celková užitková plocha: 127,3 m²
Stupeň dokončení: Hrubá stavba
Cena:1 422 400 včetně 15% DPH

* cena je orientační a platná k 30.4.2021

Popis domu

Typový dvoupodlažní dům SEBASTIAN 127 je dřevostavbou jednoduchého tvaru se sedlovou střechou a je prostřední variantou řady SEBASTIAN s dispozicí 6+1. I on nabízí dostatečné množství obytných místností bez větších nároků na zastavěnou plochu, která je pouze 91,5 m2. Přízemí je tvořeno velkým centrálním obytným prostorem s kuchyňským koutem a jídelnou. Odtud je možný výstup na venkovní terasu. Pokoj pro hosty v přízemí má také výstup do zahrady. V patře se nachází klidová zóna, kde jsou umístěny jednotlivé tři pokoje a ložnice, kterým je k dispozici koupelna s WC. Další předností domu je garážové stání a úložné prostory s návazností na vstupní část domu.
Dům je variantně nabízen v menší verzi 107 a ve větší 148. Ve variantě 148 je užitná plocha zvětšena o garáž s úložným prostorem např. pro kola.

Nízkoenergetický rodinný dům je postaven ze stavebního systému PURLIVE a stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá, to znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku. Exteriér domu lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem.

Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

V ceně není zahrnuto: základová deska, přípojky inženýrských sítí, komín ani jiný alternativní způsob vytápění, terasa, pergola, terénní úpravy a vnitřní vybavení (nábytek, kuchyň). Cena základové desky se odvíjí od parametrů konkrétního stavebního pozemku.

 

Rozsah dodávky dle stupně dokončení
Stáhnout
Jsme prověřený člen Asociace dodavatelů montovaných domů
ADMD

Čím se liší jednotlivé stupně dokončení?

Jaký je rozdíl mezi Hrubou stavbou, Stavbou k dokončení a co dostanete pokud si u nás objednáte Stavbu na klíč?Více informací

Proč mít dřevostavbu PURLIVE?

Ico Rychlost@2xRychlá stavba na klíč, bydlíte za 4 měsíce

vetsi prostor icon02Větší užitná plocha o 10%

Ico Izolace@2xVynikající tepelné a akustické izolační vlastnosti

Ico Naklady@2xNízké náklady na bydlení a energie

Ico Vyroba@2xVlastní výroba a certifikovaný způsob výstavby

Ico Pristup@2xIndividuální přístup ke každému zákazníkovi