MAYA 109

02_maya_109_pudorys
+1
Základní parametry
Dispozice: 4+1
Zastavěná plocha: 126,8 m²
Celková užitková plocha: 108,7 m²
Stupeň dokončení: Hrubá stavba
Cena:1 220 800 včetně 15% DPH

* cena je orientační a platná k 30.4.2021

Popis domu

Typový bungalov MAYA 109 je vhodný do nízké zástavby a pro umístění na úzký pozemek. Celková zastavěná plocha dřevostavby je 126,8 m2, užitná plocha pak 109 m2.  Účelné dispoziční uspořádání 4+1 nabízí komfortní velikost jednotlivých pokojů a jejich rozdělení na denní a klidovou zónu. Obývací pokoj propojený s kuchyní a s jídelním koutem umožňuje příjemné setkávání celé rodiny. Dětské pokoje a ložnice jsou umístěny v řadě za sebou a spojeny širokou chodbou. Ze všech obytných místností je výstup na společnou terasu. Sociální zařízení, WC jsou samozřejmostí. Další předností domu jsou úložné prostory u vstupu.
Dům se nabízí ve dvou tvarových variantách střešní konstrukce. Tradiční vzhled domu je podpořen klasickou sedlovou střechou. Naopak pultová varianta střechy vytváří dojem moderního pojetí domu, viz. typový dům MAYA 109 PULT.

Nízkoenergetický rodinný dům je postaven ze stavebního systému PURLIVE a stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá, to znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku. Exteriér domu lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem.

Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

V ceně není zahrnuto: základová deska, přípojky inženýrských sítí, komín ani jiný alternativní způsob vytápění, terasa, pergola, terénní úpravy a vnitřní vybavení (nábytek, kuchyň). Cena základové desky se odvíjí od parametrů konkrétního stavebního pozemku.

Rozsah dodávky dle stupně dokončení
Stáhnout
Jsme prověřený člen Asociace dodavatelů montovaných domů
ADMD

Čím se liší jednotlivé stupně dokončení?

Jaký je rozdíl mezi Hrubou stavbou, Stavbou k dokončení a co dostanete pokud si u nás objednáte Stavbu na klíč?Více informací

Proč mít dřevostavbu PURLIVE?

Ico Rychlost@2xRychlá stavba na klíč, bydlíte za 4 měsíce

vetsi prostor icon02Větší užitná plocha o 10%

Ico Izolace@2xVynikající tepelné a akustické izolační vlastnosti

Ico Naklady@2xNízké náklady na bydlení a energie

Ico Vyroba@2xVlastní výroba a certifikovaný způsob výstavby

Ico Pristup@2xIndividuální přístup ke každému zákazníkovi