TOM 89

02_tom_89_pudorys
+1
Základní parametry
Dispozice: 4+1
Zastavěná plocha: 55,6 m²
Celková užitková plocha: 88,9 m²
Stupeň dokončení: Hrubá stavba
Cena:996 800 včetně 15% DPH

* cena je orientační a platná k 30.4.2021

Popis domu

Typový dům TOM 89 je dvoupodlažní rodinný dům pro 4 člennou rodinu. Dům je navržen tak, aby na minimální zastavěné ploše 55,7 m2 nabídl maximální využití prostoru, ale zároveň nesnižoval nároky na pohodlné bydlení pro mladou rodinu. Bezmála 90 m2 užitné plochy typového dvoupodlažního domu je projektováno tak, aby měli majitelé domu ideální podmínky pro chod celé domácnosti V přízemí domu je situována denní zóna tvořená obývacím pokojem s jídelnou a kuchyňským koutem, který je částečně oddělen od obytného prostoru. Z obývacího pokoje je umožněn výstup na terasu. V patře se nachází klidová zóna, kde jsou umístěny jednotlivé pokoje a ložnice. Koupelna se sociálním zařízením jsou samozřejností.
Dům je nabízen také v rostoucí variantě, kdy je užitná plocha zvětšena o garáž a další obytnou místnost s možností využití jako pokoj pro hosty.

Sedlová střecha domu je nabízena ve dvou tvarových variantách. U varianty Tom 89 WOOD je posazena výše a spolu s mírnějším sklonem umožňuje plnohodnotné využití podkroví. U varianty TOM 89 je tvořena klasickou krovovou konstrukcí, která se projevuje zešikmením stropů v úrovni podkroví a pro prosvětlení místností jsou osazena střešní okna.

Nízkoenergetický rodinný dům je postaven ze stavebního systému PURLIVE aa stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá, to znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku. Exteriér domu lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem.

Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

V ceně není zahrnuto: základová deska, přípojky inženýrských sítí, komín ani jiný alternativní způsob vytápění, terasa, pergola, terénní úpravy a vnitřní vybavení (nábytek, kuchyň). Cena základové desky se odvíjí od parametrů konkrétního stavebního pozemku.

Rozsah dodávky dle stupně dokončení
Stáhnout
Jsme prověřený člen Asociace dodavatelů montovaných domů
ADMD

Čím se liší jednotlivé stupně dokončení?

Jaký je rozdíl mezi Hrubou stavbou, Stavbou k dokončení a co dostanete pokud si u nás objednáte Stavbu na klíč?Více informací

Proč mít dřevostavbu PURLIVE?

Ico Rychlost@2xRychlá stavba na klíč, bydlíte za 4 měsíce

vetsi prostor icon02Větší užitná plocha o 10%

Ico Izolace@2xVynikající tepelné a akustické izolační vlastnosti

Ico Naklady@2xNízké náklady na bydlení a energie

Ico Vyroba@2xVlastní výroba a certifikovaný způsob výstavby

Ico Pristup@2xIndividuální přístup ke každému zákazníkovi