ALEŠ 64

Základní parametry
Dispozice: 3+kk
Zastavěná plocha: 77,5 m²
Celková užitková plocha: 64 m²
Stupeň dokončení: Hrubá stavba
Cena:716 800 včetně 15% DPH

* cena je orientační a platná k 30.4.2021

Popis domu

Typový rodinný dům ALEŠ 64 je bungalov jednoduchého kompaktního tvaru, vhodný do nízké zástavby. Jedná se o dům menších rozměrů určený do rovinatého až mírně svažitého terénu. Bungalov potřebuje jen 77,5 m2 zastavěné plochy. Užitná plocha 64 m2 svým vnitřním uspořádáním a dispozičním řešením 3+kk uspokojí nároky 2-4 členné rodiny a vhodně odděluje denní a noční klidovou zónu. Prostorný centrální obytný prostor je tvořen kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem s výstupem na terasu. Jde o jednoduchou stavbu bez stropní konstrukce s využitím příhradových dřevěných střešních vazníků.

Nízkoenergetický rodinný dům je postaven ze stavebního systému PURLIVE a stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá, to znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku. Exteriér domu lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem.

Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

V ceně není zahrnuto: základová deska, přípojky inženýrských sítí, komín ani jiný alternativní způsob vytápění, terasa, pergola, terénní úpravy a vnitřní vybavení (nábytek, kuchyň). Cena základové desky se odvíjí od parametrů konkrétního stavebního pozemku.

Rozsah dodávky dle stupně dokončení
Stáhnout
Jsme prověřený člen Asociace dodavatelů montovaných domů
ADMD

Čím se liší jednotlivé stupně dokončení?

Jaký je rozdíl mezi Hrubou stavbou, Stavbou k dokončení a co dostanete pokud si u nás objednáte Stavbu na klíč?Více informací

Proč mít dřevostavbu PURLIVE?

Ico Rychlost@2xRychlá stavba na klíč, bydlíte za 4 měsíce

vetsi prostor icon02Větší užitná plocha o 10%

Ico Izolace@2xVynikající tepelné a akustické izolační vlastnosti

Ico Naklady@2xNízké náklady na bydlení a energie

Ico Vyroba@2xVlastní výroba a certifikovaný způsob výstavby

Ico Pristup@2xIndividuální přístup ke každému zákazníkovi