Ekonomické dřevostavby

Ekonomická stránka realizace stavby je vždy důležitým faktorem. A co vlastně znamená ekonomická stavba? Ekonomická stavba není o úsporách, které jsme ušetřili na její výstavu, ale o úsporách, které ušetříme na její následné používání. Zde platí zlaté pravidlo, že se vyplatí zainvestovat více než-li mít obdobné investice se ztrátou peněz v podobě oprav, výměn či zbytečných finančních výdajů na vytápění.

Nový trend výstavby

Trend ekonomických dřevostaveb jde stále více do popředí za účelem kvalitnějšího a ekonomicky nenáročného bydlení. Nízké náklady zaručuje materiálové provedení domu a kvalitní tepelná izolace. My v PURLIVE používáme vlastní izolační systém z PUR pěny, který má změřitelnou úsporu energií o 50 % než je běžné.

Úspora energie

  • Montované domy ze stavebního systému PURLIVE vynikají ekonomikou svého provozu, a tak mohou velmi podstatně šetřit roční náklady s domem spojené.
  • Energetické úspornosti je dosaženo díky vylití konstrukce a expanzí tvrdé PUR pěny jako izolantu. PUR pěna vyniká nad ostatními materiály právě svými izolačními vlastnostmi, když hodnota jejího součinitele tepelné vodivosti je o třetinu nižší než u ostatních izolačních materiálů. Součinitel prostupu tepla stěnové konstrukce, je 0,12 W/m2. 
Image

greentick Náklady na energie

Jedinečnost technologie PURLIVE staveb spočívá v minimalizaci spotřeby energie díky vlastnímu izolačnímu systému z PUR pěny. PURLIVE má změřitelnou úsporu energií o 50 % než je běžné.

greentick Větší užitná plocha o 10 %

Domy jsou navrhovány z mnohem méně subtilních konstrukcí. Ušetříte tak náklady za pozemek a taky se sníží cena za m2 užitné podlahové plochy. Tloušťka konstrukce obvodových stěn PURLIVE je totiž pouhých 30 cm.

Image
Image

Rodinné domy PURLIVE

Modulární dřevostavby KŮLNA

Ukázka realizací

Máte projekt, pozemek či jenom představu o svém vysněném bydlení?

Napište mi, nebo zavolejte a pojďme si domluvit nezávaznou schůzku u kávy.

Pracovní doba: PO - PA 9 - 17 hod

Lukin 900 mini

Lukáš Krajča

asistent obchodního oddělení

+420 736 224 675