Ekonomické dřevostavby

Ekonomická stránka realizace stavby je pro investora vždy důležitým faktorem. A co vlastně znamená ekonomická stavba? Ekonomická stavba není o úsporách, které investor ušetří na její výstavu, ale o úsporách, které ušetří na její následné používání. Zde platí zlaté pravidlo, že se vyplatí zainvestovat více než-li mít obdobné investice se ztrátou peněz v podobě oprav, výměn či zbytečných finančních výdajů na vytápění.

 

Nový trend výstavby

Trend ekonomických dřevostaveb jde stále více do popředí za účelem kvalitnějšího a ekonomicky nenáročného bydlení. Nízké náklady zaručuje materiálové provedení domu a kvalitní tepelná izolace. My v PURLIVE používáme vlastní izolační systém z PUR pěny. Díky tomu PURLIVE má vyšší úsporu energií až o 50 % než dřevostavby, které používají jako izolant minerální vatu.

Úspora energie

  • Montované domy ze stavebního systému PURLIVE vynikají ekonomikou svého provozu, a tak mohou velmi podstatně šetřit roční náklady s domem spojené.
  • Energetické úspornosti je dosaženo díky vylití konstrukce a expanzí tvrdé PUR pěny jako izolantu. PUR pěna vyniká nad ostatními materiály právě svými izolačními vlastnostmi, když hodnota jejího součinitele tepelné vodivosti je o třetinu nižší než u ostatních izolačních materiálů. Součinitel prostupu tepla stěnové konstrukce, je 0,12 W/m2. 
Image

Proč stavět ekonomickou dřevostavbu z PURLIVE

greentick

Kvalita

Domy ze stavebního systému PURLIVE splňují veškerá, velmi přísná kritéria dle českých i evropských platných norem. PURLIVE je pravidelně prověřován Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD) a je hrdým vlastníkem Dokumentu národní kvality.

greentick

Rychlost

V průměru stavba k dokončení, tedy obvodová konstrukce, vnitřní nosná a nenosná konstrukce, stropní konstrukce, nosná konstrukce střechy a vnější otvorové výplně, je zhotovena za pouhých šest týdnů.

greentick

Náklady na energie

Jedinečnost technologie PURLIVE staveb spočívá v minimalizaci spotřeby energie díky vlastnímu izolačnímu systému z PUR pěny. PURLIVE má vyšší úsporu energií až o 50 % než dřevostavby, které používají jako izolant minerální vatu. Díky tomu můžete ročně ušetřit až desetitisíce na energiích.

greentick

Větší užitná plocha o 10 %

Díky PURLIVE ušetříte náklady za pozemek a taky se Vám sníží cena za m2 užitné podlahové plochy. Tloušťka konstrukce obvodových stěn PURLIVE je totiž pouhých 30 cm.

Rodinné domy PURLIVE

Vzdělávací web PURLIVE

Vše od pozemku přes stavební povolení až po realizaci.

Image

Stáhněte si katalog domů v PDF

V katalogu se seznámíte s našimi typovými domy vč. jejich cen.

Image

Modulární dřevostavby KŮLNA