Dřevostavby

V PURLIVE se zaměřujeme na výrobu certifikovaného stavebního systému pro dřevostavby, ze kterého díky vlastní montážní četě montujeme rodinné domy s minimální spotřebou energie do fáze stavby k dokončení popř. na klíč.

Vlastní výrobní závody, kvalifikovaní zaměstnanci, komplexní služby, členství v ADMD či vlastnictví certifikátu Dokument národní kvality zaručuje jistotu kvalitního, rychlého a energeticky úsporného bydlení.

Katalog domů

Individuální projekty

Máte vlastní projekt, nebo si přejete zhotovit vlastní, individuální řešení? I v této oblasti jsme Vám nápomocní. Univerzálnost a variabilita stavebního systému PURLIVE umožňuje široké spektrum možností výstavby. 

Inspiraci také můžete najít v našich realizovaných projektech níže, které byly vytvořeny na míru dle přání zákazníků. Tyto stavby mají i své individuální ceny, které s ohledem na soukromí majitelů nikdy nezveřejňujeme.

Nadstavby

Zjišťujete, že Vám současná dispozice rodinného domu či jiného objektu již nestačí a přemýšlíte co dál? Zkuste nadstavbu! Nadstavba efektivně vyřeší problémy spojené s nedostatkem prostoru a ušetří nemalé finanční prostředky oproti zcela nové výstavbě. Rychlost nadstavby je jenom jeden z mála důvodů, proč sáhnout právě po tomto řešení. Hrubá stavba je postavena do pár hodin!

Pro podnikání

Přemýšlíte o nadstavbě na stávající objekt, komerčních prostorech či kancelářích? Variabilita stavebního systému PURLIVE umožňuje široké spektrum využitelnosti. 

Mezi naše úspěšné realizace patří budova tenisového klubu Brno - Šlapanice, třípatrová Stodola na Bílé, apartmány na Kasárnách či nadstavby v Brně, Hodoníně a v centru Zlína.

Stavba nadstavby

Realizace individuálních řešení

2
1
5
6
02individualnivalassko02
02individualnimalenovice700x525
4
02individualnizlin700x467
02individualnipasekye1525087891585