Dřevostavby Zlínský kraj

Uvažujete o výstavbě vlastní, kvalitní, rychlé a nízkoenergetické dřevostavby v rámci Zlínského kraje a nyní vybíráte kvalitního dodavatele dřevostaveb? Chcete najít firmu, která bude mít Vaše sympatie, historii a kvalitní zázemí? Hledat už nemusíte! Vaší vysněnou dřevostavbu Vám postaví zlínská výrobní a stavební firma PURLIVE ze svého stejnojmenného systému pro dřevostavby.

Proč stavět ze stavebního systému PURLIVE

greentick Kvalita

Domy ze stavebního systému PURLIVE splňují veškerá, velmi přísná kritéria dle českých i evropských platných norem. PURLIVE je pravidelně prověřován Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD) a je hrdým vlastníkem Dokumentu národní kvality.

greentick Rychlost

V průměru stavba k dokončení, tedy obvodová konstrukce, vnitřní nosná a nenosná konstrukce, stropní konstrukce, nosná konstrukce střechy a vnější otvorové výplně, je zhotovena za pouhých šest týdnů. 

greentick Náklady na energie

Jedinečnost technologie PURLIVE staveb spočívá v minimalizaci spotřeby energie díky vlastnímu izolačnímu systému z PUR pěny. PURLIVE má vyšší úsporu energií až o 50 % než dřevostavby, které používají jako izolant minerální vatu. Díky tomu můžete ročně ušetřit až desetitisíce na energiích.

greentick Větší užitná plocha o 10 %

Díky PURLIVE ušetříte náklady za pozemek a taky se Vám sníží cena za m2 užitné podlahové plochy. Tloušťka konstrukce obvodových stěn PURLIVE je totiž pouhých 30 cm.

Rodinné domy PURLIVE

Modulární dřevostavby KŮLNA

Ukázka realizací ve Zlínském kraji