Dřevostavby Zlín

Vybíráte si kvalitního dodavatele vaší vysněné dřevostavby a máte podmínku, aby znal místí terén? Hrají u vás roli osobní sympatie, tradice firmy a její zázemí? Zlínská firma PURLIVE, spol. s r.o. bude tou správnou volbou!

Kvalitní, rychlé a energeticky úsporné bydlení

greentick Kvalita

Domy ze stavebního systému PURLIVE splňují veškerá, velmi přísná kritéria dle českých i evropských platných norem. PURLIVE je pravidelně prověřován Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD) a je hrdým vlastníkem Dokumentu národní kvality.

greentick Rychlost

Stavební konstrukce jsou připraveny předem ve vlastním výrobním závodu ve Zlíně. Díky tomu zkracujeme čas při montáži panelů dřevostavby na minimum. Pokud zvolíte stavbu na klíč, můžete bydlet ve svém už za čtyři měsíce.

greentick Náklady na energie

Jedinečnost technologie PURLIVE staveb spočívá v minimalizaci spotřeby energie díky vlastnímu izolačnímu systému z PUR pěny. PURLIVE má změřitelnou úsporu energií o 50 % než je běžné. Díky tomu tak můžete ročně ušetřit až desetitisíce na energiích.

greentick Větší užitná plocha o 10 %

Domy jsou navrhovány z mnohem méně subtilních konstrukcí. Ušetříte tak náklady za pozemek a taky se sníží cena za m2 užitné podlahové plochy. Tloušťka konstrukce obvodových stěn PURLIVE je totiž pouhých 30 cm.

Rodinné domy PURLIVE

Modulární dřevostavby KŮLNA

Pojďte se s námi více seznámit

Objednejte si ZDARMA náš katalog dřevostaveb PURLIVE nebo klíč jak na vlastní bydlení, ve kterém najdete všechny potřebné informace ke stavebnímu povolení či obsahu projektové dokumentace.

Ukázka realizací ve Zlínském kraji

Individuální přístup k zákazníkům

PURLIVE vychází maximálně vstříc zákazníkům ve všech fázích celého procesu ať už jde o úplný začátek při rozhodování, následné projektování, samotnou realizaci stavby, ale také následném užívání stavby během záruky i po jejím skončení.

Vyberte si typový projekt, který zohledňuje moderní trendy v bydlení, reflektuje na nejčastější potřeby života a je navržen i s ohledem na optimalizaci nákladů na samotnou stavbu a velikost užitné plochy domu. Samozřejmostí je typový projekt upravit dle dispozic pozemku či potřeb zákazníka. Díky univerzálnosti systému si rovněž můžete ve spolupráci s projektantem PURLIVE vytvořit zcela osobní projekt domu.

Napište mi, nebo zavolejte a pojďme si domluvit nezávaznou schůzku u kávy.

Pracovní doba: PO - PA 9 - 17 hod

Lukin 900 mini

Lukáš Krajča

asistent obchodního oddělení

+420 736 224 675