Dřevostavby Vysočina

Přemýšlíte o realizaci vysněného domu, který bude svými vlastnostmi zapadat do dechberoucí krajiny Vysočiny? Máte rádi přírodní materiály a dřevostavba je pro vás jasnou volbou? Svěřte realizaci firmě, která využívá vlastní certifikovaný stavební systém, díky němuž můžete ročně ušetřit až desetitisíce korun na energiích. Stavební firma PURLIVE postavila již mnoho rodinných domů a ráda zrealizuje i ten váš!

Kvalitní, rychlé a energeticky úsporné bydlení

greentick Kvalita

Domy ze stavebního systému PURLIVE splňují veškerá kritéria dle českých i evropských platných norem. PURLIVE je pravidelně kontrolován Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD) a je hrdým vlastníkem Dokumentu národní kvality.

greentick Rychlost

Stavební konstrukce jsou připraveny předem ve vlastním výrobním závodu ve Zlíně. Díky tomu zkracujeme čas při montáži panelů dřevostavby na naprosté minimum. Pokud zvolíte stavbu na klíč, můžete bydlet ve svém už za čtyři měsíce!

greentick Náklady na energie

Jedinečnost technologie PURLIVE staveb spočívá v minimalizaci spotřeby energie díky vlastnímu izolačnímu systému z PUR pěny. PURLIVE má změřitelnou úsporu energií o 50 % více než je běžné. Díky tomu tak můžete ročně ušetřit až desetitisíce korun na energiích.

greentick Větší užitná plocha o 10 %

Domy jsou navrhovány z mnohem méně subtilních konstrukcí. Ušetříte tak náklady za pozemek a taky se sníží cena za m2 užitné podlahové plochy. Tloušťka konstrukce obvodových stěn PURLIVE je totiž pouhých 30 cm.

Rodinné domy PURLIVE

Modulární dřevostavby KŮLNA

Ukázka realizací

PURLIVE umožňuje převzít stavbu v různém stupni dokončení

Napište mi, nebo zavolejte a pojďme si domluvit nezávaznou schůzku u kávy.

Pracovní doba: PO - PA 9 - 17 hod

Lukin 900 mini

Lukáš Krajča

asistent obchodního oddělení

+420 736 224 675