Dřevostavby na klíč Zlín

Uvažujete o výstavbě nízkoenergetické dřevostavby ve Zlíně, ale nemáte čas se výstavbě věnovat osobně? Hledáte spolehlivou a prověřenou firmu ze Zlína, které svěříte stavbu Vaší dřevostavby na klíč? Hledat již nemusíte! Zlínská certifikovaná výrobní společnost PURLIVE má zkušenosti, vlastní certifikovaný stavební systém, prověřený tým a především úspěšné realizace pro spokojené klienty.

V PURLIVE Váš dům vyrobíme ve vlastních výrobních závodech a smontujeme do fáze k dokončení. V případě, že si přejete stavbu na klíč, nabízíme Vám koordinaci dokončovacích prací skrze naše prověřené partnery.

Stavte ve Zlíně ze stavebního systému PURLIVE

greentick

Kvalita

Domy ze stavebního systému PURLIVE splňují veškerá, velmi přísná kritéria dle českých i evropských platných norem. PURLIVE je pravidelně prověřován Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD) a je hrdým vlastníkem Dokumentu národní kvality.

greentick

Rychlost

V průměru stavba k dokončení, tedy obvodová konstrukce, vnitřní nosná a nenosná konstrukce, stropní konstrukce, nosná konstrukce střechy a vnější otvorové výplně, je zhotovena za pouhých šest týdnů.

greentick

Náklady na energie

Jedinečnost technologie PURLIVE staveb spočívá v minimalizaci spotřeby energie díky vlastnímu izolačnímu systému z PUR pěny. PURLIVE stavby mají vyšší úsporu energií až o 40 % než stavby, které používají jako izolant jiný materiál. Díky tomu můžete ročně ušetřit až desetitisíce na energiích.

greentick

Větší užitná plocha o 10 %

Díky PURLIVE ušetříte náklady za pozemek a taky se Vám sníží cena za m2 užitné podlahové plochy. Tloušťka konstrukce obvodových stěn PURLIVE je totiž pouhých 30 cm.

Rodinné domy PURLIVE

Vzdělávací web PURLIVE

Vše od pozemku přes stavební povolení až po realizaci.

Image

Ukázka realizací ve Zlínském kraji