Dřevostavby na klíč Zlín

Uvažujete o výstavbě nízkoenergetické dřevostavby ve Zlíně, ale nemáte čas se výstavbě věnovat osobně? Hledáte spolehlivou a prověřenou firmu ze Zlína, které svěříte stavbu Vaší dřevostavby na klíč? Hledat již nemusíte! Zlínská certifikovaná výrobní a stavební společnost PURLIVE má zkušenosti, vlastní certifikovaný stavební systém, prověřený tým a především úspěšné realizace pro spokojené klienty.

Ačkoliv v této době zlínská firma PURLIVE nedisponuje vlastními řemeslnými četami pro realizace staveb na klíč, nabízí Vám koordinaci stavby na klíč skrze své prověřené partnery. 

Stavte z PURLIVE

greentick Kvalita

Domy ze stavebního systému PURLIVE splňují veškerá, velmi přísná kritéria dle českých i evropských platných norem. PURLIVE je pravidelně prověřován Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD) a je hrdým vlastníkem Dokumentu národní kvality.

greentick Rychlost

V průměru stavba k dokončení, tedy obvodová konstrukce, vnitřní nosná a nenosná konstrukce, stropní konstrukce, nosná konstrukce střechy a vnější otvorové výplně, je zhotovena za pouhých šest týdnů. 

greentick Náklady na energie

Jedinečnost technologie PURLIVE staveb spočívá v minimalizaci spotřeby energie díky vlastnímu izolačnímu systému z PUR pěny. PURLIVE má vyšší úsporu energií až o 50 % než dřevostavby, které používají jako izolant minerální vatu. Díky tomu můžete ročně ušetřit až desetitisíce na energiích.

greentick Větší užitná plocha o 10 %

Díky PURLIVE ušetříte náklady za pozemek a taky se Vám sníží cena za m2 užitné podlahové plochy. Tloušťka konstrukce obvodových stěn PURLIVE je totiž pouhých 30 cm.

Rodinné domy PURLIVE

Ukázka realizací ve Zlínském kraji