Dřevostavby levně

Plánujete realizaci vysněného bydlení a cena je pro vás klíčovým aspektem? Chcete si postavit dřevostavbu levně a jste manuálně zruční či máte šikovné kamarády? Spolu s certifikovanou firmou PURLIVE můžete svou vysněnou dřevostavbu zrealizovat levně svépomocí. 

Kvalitní, rychlé a ekonomicky úsporné bydlení. Přesně taková je levné dřevostavby zhotovena svépomocí od společnosti PURLIVE, která splňuje nejvyšší standardy a certifikace.

V PURLIVE Vám pomůžeme s projektem Vaší levné dřevostavby či jiného stavebního projektu, zajistíme inženýring, stavební povolení i základovou desku. Následně Vaší levnou dřevostavbu vyrobíme ve vlastních výrobních závodech a smontujeme do fáze k dokončení.

Navíc díky jedinečnosti technologie PURLIVE staveb budete mít vyšší úsporu energií až o 50 % než mají dřevostavby, které používají jako izolant minerální vatu

Typové dřevostavby PURLIVE

Vzdělávací web PURLIVE

Vše od pozemku přes stavební povolení až po realizaci.

Image

Stáhněte si katalog domů v PDF

V katalogu se seznámíte s našimi typovými domy vč. jejich cen.

Image

Levné dřevostavby ze stavebního systému PURLIVE

greentick

Kvalita

Domy ze stavebního systému PURLIVE splňují veškerá, velmi přísná kritéria dle českých i evropských platných norem. PURLIVE je pravidelně prověřován Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD) a je hrdým vlastníkem Dokumentu národní kvality.

greentick

Rychlost

V průměru stavba k dokončení, tedy obvodová konstrukce, vnitřní nosná a nenosná konstrukce, stropní konstrukce, nosná konstrukce střechy a vnější otvorové výplně, je zhotovena za pouhých šest týdnů.

greentick

Náklady na energie

Jedinečnost technologie PURLIVE staveb spočívá v minimalizaci spotřeby energie díky vlastnímu izolačnímu systému z PUR pěny. PURLIVE má vyšší úsporu energií až o 50 % než dřevostavby, které používají jako izolant minerální vatu. Díky tomu můžete ročně ušetřit až desetitisíce na energiích.

greentick

Větší užitná plocha o 10 %

Díky PURLIVE ušetříte náklady za pozemek a taky se Vám sníží cena za m2 užitné podlahové plochy. Tloušťka konstrukce obvodových stěn PURLIVE je totiž pouhých 30 cm.