Dřevostavba s rovnou střechou

Líbí se Vám dřevostavby s rovnou střechou nebo plánujete realizaci vlastní dřevostavby a regulativy obce Vám umožňují mít jen rovnou střechu? Poznejte 4 přední důvody, proč bude rovná střecha tou správnou volbou a seznamte se s naším modulárním systémem KŮLNA.

Přední výhody rovných střech

greentickRovnou střechou dochází ke snižování tepelné ztráty

greentickPři využití fotovoltaických panelů není tato technika vidět

greentickRovná střecha může posloužit jako terasa či balkón

greentickRovná střecha neubírá zešikmenými stropy prostor

Modulární dřevostavby KŮLNA

logo

Jedinečný stavební systém

Modulární dřevostavba KŮLNA představuje moderní stavební systém, který reprezentuje nejnovější trendy ve výstavbě dřevostaveb. Variabilita systému umožňuje využívat KŮLNU nejen pro bydlení, ale také například pro občanské stavby, kanceláře, školky či rekreační objekty.

Hlavní myšlenka spočívá v jednoduchosti. Každá KŮLNA je sestavena z jednoho či více tzv. modulů, které jsou připraveny ve výrobě za dodržování přesných výrobních postupů. Moduly jsou následně převezeny na stavbu, kde jsou sestaveny do podoby zvolené varianty modulového domu.

Image

Produktové řady KŮLNA

Image

Varianta tvořená zmenšeným základním modulem. Vše potřebné pro bydlení soustředěno na minimální ploše.

Image

Varianta tvořená dvěma moduly. Ke zmenšenému základnímu modulu je připojen další.

Image

Variantu tvoří tři moduly. Přízemní dům, kde se nachází obytná místnost, dvě ložnice a koupelna.

05_s_space.jpg

Varianta tvořená základním modulem. Vše potřebné pro bydlení soustředěno na minimální ploše. Tuto sestavu je možné využívat nejen jako…

06_m_space.jpg

Varianta tvořená dvěma moduly. K základnímu modulu je připojen další, který obsahuje sklad a dvě ložnice celkem pro tři osoby. Perfektní volba…

07_l1_space.jpg

Sestava o třech modulech. Dvě ložnice a jeden pokoj celkem pro pět osob představují plnohodnotný rodinný dům, který nabízí bydlení v jednom podlaží.

08_l2_space.jpg

Tato varianta kombinuje čtyři moduly. V přízemí se nachází obytná část se zázemím a v patře jsou poté umístěny ložnice s koupelnou, celkem pro 5 osob.

09_xl_space.jpg

Největší varianta, která je složena celkem z pěti modulů. V přízemí se nachází velký obytný prostor, ložnice s vlastní koupelnou a šatnou.

katalog_domu_nevybrali_jste_si.jpg

Zkuste nahlídnout do našich rodinných domů.