Den otevřených dveří dřevostaveb PURLIVE

Chystáte si postavit svůj vysněný domov? Máte rádi teplé materiály a dřevostavba je pro vás vážnou nebo už jasnou volbou? Přijďte si osobně osahat dřevostavbu PURLIVE stejnojmenné zlínské stavební firmy. Připravili jsme pro vás Den otevřených dveří dřevostaveb PURLIVE, abychom vám ukázali jak taková dřevostavba vypadá, jak se staví, jak se v ním bydlí, pracuje.

Ucítíte na vlastní ruce a uvidíte na vlastní oči, o čem je dřevostavba PURLIVE. Využijte jedinečnou možnost seznámit se s dřevostavbami PURLIVE, ukážeme vám nejoblíbenější typové projekty PURLIVE a také moderní bydlení v modulární dřevostavbě KŮLNA.

Přijďte na Den otevřených dveří dřevostaveb PURLIVE

greentick Proč?

Osobní zkušenost se stavbou je více než hromada mailů či telefonátů.

greentick Místo I

Areál firmy PURLIVE, spol. s r.o. Adresa: Rybníky VII 5547, 760 01 Zlín.

Zobrazit Google mapu

greentick Kdy?

Pátek 18. 6. 2021 od 9:00 - 19:00.

greentick Místo II

Obec Machová u Zlína, vedle domu 192, na plotě stavby viditelný plakát PURLIVE.

Zobrazit Google mapu

Na co se můžete těšit?

Místo I

V areálu firmy PURLIVE, spol. s r.o. se můžete těšit na komentovanou prohlídku plně vybavené modulární dřevostavby KŮLNA S SPACE. Na vlastní oči uvidíte modulární dřevostavbu KŮLNA M SPACE ve variantě kanceláře nebo SHOWROOM, který poskytuje příležitost si ošahat všechny sendvičové panely PURLIVE.

Image

Místo II

Přijeďte se podívat na komentovanou prohlídku hrubé uzavřené stavby v obci Machová a načerpejte technické informace ohledně celé realizace dřevostavby. Osahejte si obvodové konstrukce, vnitřní nosné nebo i nenosné konstrukce. Poznejte jak probíhala montáž nebo jaká byla použita technologie výstavby. 

Image

Ukázka realizací ve Zlínském kraji

Přihlašování je ukončeno

V případě zájmu se obraťte na e-mail obchod@purlive.cz či telefonní číslo +420 736 224 675. Děkujeme.