Bungalovy dřevostavby

Libí se Vám bungalovy-dřevostavby? Je pro Vás bungalov a dřevostavba již jasnou nebo vážnou volbou? Podívejme se nyní blíže na dřevostavby-bungalovy a důvody, proč se během posledních let staly jedním z nejoblíbenějších typů rodinných domů.

Výhody bungalovů

greentickRychlá realizace výstavby

greentickMožnost mít jakýkoliv typ střechy a tím splňovat regulativy obcí

greentickNení potřeba mít v domě schodiště

greentickBungalov je ideální pro tvorbu bezbariérového domu

Nevýhody bungalovů

greentickNutnost větší plochy rovinatého pozemku

greentickPočáteční pořizovací cena bungalovu je vyšší než u patrového domu

Postavte si vlastní bungalov - dřevostavbu ze systému PURLIVE

greentick

Kvalita

Domy ze stavebního systému PURLIVE splňují veškerá, velmi přísná kritéria dle českých i evropských platných norem. PURLIVE je pravidelně prověřován Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD) a je hrdým vlastníkem Dokumentu národní kvality.

greentick

Rychlost

V průměru stavba k dokončení, tedy obvodová konstrukce, vnitřní nosná a nenosná konstrukce, stropní konstrukce, nosná konstrukce střechy a vnější otvorové výplně, je zhotovena za pouhých šest týdnů.

greentick

Náklady na energie

Jedinečnost technologie PURLIVE staveb spočívá v minimalizaci spotřeby energie díky vlastnímu izolačnímu systému z PUR pěny. PURLIVE stavby mají vyšší úsporu energií až o 40 % než stavby, které používají jako izolant jiný materiál. Díky tomu můžete ročně ušetřit až desetitisíce na energiích.

greentick

Větší užitná plocha o 10 %

Díky PURLIVE ušetříte náklady za pozemek a taky se Vám sníží cena za m2 užitné podlahové plochy. Tloušťka konstrukce obvodových stěn PURLIVE je totiž pouhých 30 cm.

Typové dřevostavby PURLIVE

Vzdělávací web PURLIVE

Vše od pozemku přes stavební povolení až po realizaci.

Image