Bungalovy dřevostavby

Libí se Vám bungalovy-dřevostavby? Je pro Vás bungalov a dřevostavba již jasnou nebo vážnou volbou? Podívejme se nyní blíže na dřevostavby-bungalovy a důvody, proč se během posledních let staly jedním z nejoblíbenějších typů rodinných domů.

Výhody bungalovů

greentickRychlá realizace výstavby

greentickMožnost mít jakýkoliv typ střechy a tím splňovat regulativy obcí

greentickNení potřeba mít v domě schodiště

greentickBungalov je ideální pro tvorbu bezbariérového domu

Nevýhody bungalovů

greentickNutnost větší plochy rovinatého pozemku

greentickPočáteční pořizovací cena bungalovu je vyšší než u patrového domu

Postavte si vlastní bungalov ze systému PURLIVE

greentick Kvalita

Domy ze stavebního systému PURLIVE splňují veškerá, velmi přísná kritéria dle českých i evropských platných norem. PURLIVE je pravidelně prověřován Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD) a je hrdým vlastníkem Dokumentu národní kvality.

greentick Rychlost

V průměru stavba k dokončení, tedy obvodová konstrukce, vnitřní nosná a nenosná konstrukce, stropní konstrukce, nosná konstrukce střechy a vnější otvorové výplně, je zhotovena za pouhých šest týdnů. 

greentick Náklady na energie

Jedinečnost technologie PURLIVE staveb spočívá v minimalizaci spotřeby energie díky vlastnímu izolačnímu systému z PUR pěny. PURLIVE má vyšší úsporu energií až o 50 % než dřevostavby, které používají jako izolant minerální vatu. Díky tomu můžete ročně ušetřit až desetitisíce na energiích.

greentick Větší užitná plocha o 10 %

Díky PURLIVE ušetříte náklady za pozemek a taky se Vám sníží cena za m2 užitné podlahové plochy. Tloušťka konstrukce obvodových stěn PURLIVE je totiž pouhých 30 cm.

Typové dřevostavby PURLIVE