8 důvodů proč stavět s PURLIVE

1. Minimální provozní náklady

greentick

Jedinečnost technologie

Jedinečnost technologie PURLIVE staveb spočívá v minimalizaci spotřeby energie díky vlastnímu izolačnímu systému z PUR pěny.

greentick

Úspora o 50%

PURLIVE má změřitelnou úsporu energií o 50 % než je běžné. Díky tomu tak můžete ročně ušetřit až desetitisíce na energiích.

2. Rychlá stavba domu do čtyř měsíců

greentick

Vlastní výrobní závod

Stavební konstrukce jsou připraveny předem ve vlastním výrobním závodu. Díky tomu zkracujeme čas při montáži panelů dřevostavby na minimum.

greentick

Bezproblémová, rychlá montáž

Důkladný systém řízení výroby a kontrolní procesy zajišťují přesnosti konstrukcí. Proto PURLIVE ručí za bezproblémovou a tím pádem i rychlou montáž vašeho domu. Pokud zvolíte stavbu na klíč, můžete bydlet ve svém už za čtyři měsíce.

3. Suchý způsob výstavby

greentick

Dlouholetý vývoj systému PURLIVE

Dlouholetý vývoj stavebního systému PURLIVE umožňuje postavit váš vysněný dům, ať už přízemní bungalov či patrový domek, zcela suchou výstavbou. Nejsou tedy nutné technologické přestávky spojené se schnutím stavebního materiálu.

greentick

Výstavba bez ohledu na počasí

Suchý způsob také umožňuje stavět téměř bez ohledu na počasí. Výrazně se tak zkracuje doba výstavby. Přitom PURLIVE stále ručí za kvalitu bydlení, a to nejen dle současných standardů, ale i těch budoucích.

4. Výjimečná tepelná izolace

 • Vynikající tepelné izolace je dosaženo díky vylití konstrukce a expanzí tvrdé PUR pěny jako izolantu. PUR pěna vyniká nad ostatními materiály právě svými izolačními vlastnostmi, kdy hodnota jejího součinitele tepelné vodivosti je o třetinu nižší než u ostatních izolačních materiálů.
 • Jednotlivé stavební díly montovaných domů jsou vyrobeny s největší pečlivostí a díky dlouholetému vývoji maximálně odstraňují tepelné mosty v konstrukcích. Využitím nejmodernější dostupné technologie pro výrobu izolace a její aplikace splňují veškeré konstrukce systému nízkoenergetické a pasivní standardy.
 • Navíc PUR pěna umožňuje, že není nutno dodatečně zateplovat stavbu. A to díky vývoji a použitému materiálovému složení konstrukce systému PURLIVE.
Image

5. Stavba PURLIVE je ověřena certifikáty

 • Domy ze stavebního systému PURLIVE splňují veškerá, velmi přísná kritéria dle českých i evropských platných norem. PURLIVE je pravidelně prověřován Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD).
 • Firmy sdružené v ADMD se v kvalitě výrazně odlišují od těch výrobců, kteří nejsou schopni dodržovat technické parametry ovlivňující kvalitu dřevostaveb a jejich životnost.
 • Stavět s PURLIVE je stavět s jistotou!
Image

6. Individuální přístup k zákazníkovi

 • Pro PURLIVE je zákazník středem snažení a domy jsou vlastně nástrojem uspokojení představ a cílů nejčastěji rodin. Proto PURLIVE vychází maximálně vstříc zákazníkům ve všech fázích celého procesu, ať už jde o úplný začátek při rozhodování, následné projektování, samotnou realizaci stavby, ale také následném užívání stavby během i po skončení její záruky. 
 • Můžete si tedy pro stavbu rodinného domu vybrat třeba typový projekt, který zohledňuje moderní trendy v bydlení, reflektuje na nejčastější potřeby života a je navržen i s ohledem na optimalizaci nákladů na samotnou stavbu a velikost užitné plochy domu. Samozřejmostí je typový projekt upravit dle dispozic pozemku či potřeb zákazníka.
 • Nebo si můžete ve spolupráci s architektem a projektantem PURLIVE vytvořit zcela osobní projekt domu. Díky univerzálnosti systému toto není problém.
Image

7. Možnost převzetí stavby v různém stupni dokončení

icona_hruba_stavba.svg

Hrubá stavba

Dodávka a montáž obvodových a vnitřních nosných i nenosných stěn záklop rovných stropů OSB deskami. Na přání zákazníka pak i stropních a střešních panelů.

icona_k_dokonceni.svg

Stavba k dokončení

Oproti hrubé stavbě stavebník dostane i nosnou konstrukci střechy včetně krytiny, klempířských prvků a výplně stavebních otvorů, což jsou okna a vstupní dveře.

icona_na_klic.svg

Stavba na klíč

Zahrnuje už i v interiéru vše důležité pro nastěhování nábytku. V dodávce tak jsou kompletní rozvody, obklady, dlažby, plovoucí podlahy, interiérové dveře a malování.

8. PURLIVE umožňuje větší dům

 • Změřitelnou výhodou stavby s PURLIVE je, že místnosti v domě jsou prostornější než při stavbě cihlou a následnou izolací. Je to dáno vlastnostmi izolantu, tedy PUR pěny. Domy jsou navrhovány z mnohem méně subtilních konstrukcí. Rodina tak ušetří náklady za pozemek a taky se sníží cena čtverečního metru užitné podlahové plochy. Tloušťka konstrukce obvodových stěn PURLIVE je totiž pouhých 30 cm.
 • Tam, kde je potřeba 42 cm minerální vaty, tam stačí 21 cm izolace PURLIVE. Například v domě o zastavěné ploše 100 m² vykazuje dřevostavba větší obytnou plochu přibližně o 3-5 m². Dá se tedy říci, že u domu o této zastavěné ploše má dřevostavba o jednu například technickou místnost anebo šatnu navíc.
Image

Domluvte si nezávaznou schůzku ještě dnes!

 • Doporučujeme využít možnost domluvit si prohlídku hotové dřevostavby PURLIVE. Získáte tak novou inspiraci i relevantní odpovědi na vaše otázky ohledně projektu dřevostavby. Jak se říká, jedna osobní schůzka vyřeší více než deset e-mailů.
 • Osobní návštěva v dřevostavbě může usnadnit vaše rozhodnutí, pokud uvažujete o budoucím bydlení v dřevostavbě. Můžete si prohlédnout rozestavěné i dokončené dřevostavby a vyzkoušet si je na vlastní kůži.
 • Při návštěvě ukázkové modulární dřevostavby se zároveň seznámíte se zázemím firmy PURLIVE, která sídlí v průmyslovém areálu Rybníky ve Zlíně.

Napište mi, nebo zavolejte a pojďme si domluvit nezávaznou schůzku u kávy.

Pracovní doba: PO - PA 9 - 17 hod

Lukin 900 mini

Lukáš Krajča

asistent obchodního oddělení

+420 736 224 675

Benefity, které získáte díky spolupráci s PURLIVE

greentick

Sleva na beton a kamenivo

Součástí firmy je betonárna TAŠ-STAPPA, která operuje v rámci Zlínského kraje. Můžete tak získat za výrazně výhodnějších podmínek beton a kamenivo třeba pro základní desku nebo chodník.

greentick

Purlive je přímo výrobce

Stavební firma PURLIVE je přímo výrobce dřevostaveb. Sami si tak řídíme výrobu panelů pro dřevostavby.

Domluvte si nezávaznou schůzku ještě dnes!

greentick Jedna schůzka vyřeší více jak 10 e-mailů

greentick Naživo se seznámíte se dřevostavbou PURLIVE

greentick Získáte novou inspiraci i relevantní odpovědi na vaše otázky

Image
Image
Vložte prosím vaše jméno a přijmení.
Špatný tvar emailu.
Špatný tvar telefonní čísla
Zadejte prosím preferovaný termín schůzky.


Informace o stavbě

Napište prosím plánovaný začátek stavby.
Máte pozemek?
Místo stavby domu (město nebo PSČ)
Zvolte prosím typ domu.
Zvolte prosím úroveň dokončení domu.
Budete potřebovat zajistit projektanta?
Máte stavební povolení?
Jak budete financovat stavbu?
Zvolte prosím vaši cenovou představu.
Neplatný vstup
Neplatný vstup