PURLIVE je spolehlivým dodavatelem

Rodinné domy

Typové a individuální dřevostavby

Stavíme nízkoenergetické rodinné domy s krátkou dobou výstavby a s téměř nulovou spotřebou energií. Základním kamenem našeho úspěchu byl a vždy bude spokojený zákazník.

Rodinné domy

Modulární dřevostavby KŮLNA

Rostoucí domy pro moderní bydlení

KŮLNA je jedinečný stavební systém, který představuje nejnovější trendy v bydlení i v komerční výstavbě. Kvalitní, variabilní, mobilní a dostupná – taková je naše KŮLNA.

Modulární dřevostavby kůlna

Stavební systémy W a SIP

MY vyrobíme, VY postavíte

Vyrábíme vlastní certifikovaný stavební systém. Konstrukce jsou určeny především realizačním firmám, které chtějí stavět dřevostavby velmi rychle, snadno a efektivně, jako my.

Stavební systémy PURLIVE

Komponenty pro kontejnery

Systém pro modulární výstavbu

Podlahové, stěnové a stropní dílce k opláštění rámové konstrukce kontejneru bez rozměrového omezení. Izolace z expandované PUR pěny, povrch dle individuálního požadavku zákazníka.

Komponenty pro kontejnery

Výběr posledních článků

 

Společnost PURLIVE spol. s r.o. se specializuje na výrobu vlastních stavebních systémů s využitím moderních materiálů a na realizaci staveb. Stavební systémy PURLIVE mají mnohá uplatnění, jak při výstavbě budov pro rodinné bydlení, na něž se firma specializuje, tak při výstavbě budov průmyslových, komerčních a občanské vybavenosti.

Galerie z realizací

KATALOG VZOROVÝCH RODINNÝCH DOMŮ NALEZNETE ZDE

Partneři firmy